Fubarino soutěž: Morse Code Christmas Caubles

Fubarino soutěžní vchody začínají se rychleji valit. Pokud pracujete na jednom, máte jen několik hodin! Příspěvky jsou splatné před 12:00 time Pacific! Tento bit motivace je dvoupatrový. Oba vchody rozhodli o využívání Morseova abeceda k hláskání Hackaday URL.

První, [Tariq] se dostává do elektronického stylu, protože jeho 8-rok-starý kluk jeho přítele je skutečně přemýšlet o matematice i vědě. Gadget, na kterém pracoval, je trochu přenosný mester message flasher (nenechte si ujít část 2). Koncept je, že [yago] může přinést to stejně jako předstírat, že je to špionážní gadget skládající se z trikové zprávy. To může také zvážit, že váš typický Joe s největší pravděpodobností nevšimne nepravidelné blikající, stejně jako by to nebyli schopni ji dekódovat bez pomoci. Gadget je vyvinut kolem attiny85. Obvykle se objeví vánoční pozdrav pro [Yago]. Nicméně na konci cyklu nebo při zapnutí bliká Hackaday URL v extrémní sazbě. Může to někdo opravdu dekódovat, aniž by to uvedl na logický analyzátor?

Druhý použití je v typu blinky vánočního stromu. [Jim] vyvinul ornament kompatibilní s arduino pro prázdniny. To dělá fantastický úkol blikající spoustu různých vzorů, stejně jako to nebylo tak moc práce, aby ho flash adresu URL.

Toto je záznam v soutěži Fubarino. Odeslat svůj záznam před 12/19/13 pro možnost jedné z 20 fubarino SD desek, které Microchip se postavil jako ceny!