Search for:
Root Moto G Rychle s superbootem (Windows/Mac/Linux)

Moto G, levný, ale extrémně výkonný gadget roku 2013. Gadget schopný soupeřit o mnoho z pomůcek na střední úrovni CORE 1,2 GHz Cortex-A7 CPU, čipová sada Qualcomm Snapdragon 400, Adreno 305 GPU a 1 GB RAM. S jeho vydáním v listopadu 2013 trvalo skutečné krátké období, aby se zakořenilo extrémně stejné. Paulobrien je ten, kdo konečně vytáhl vyhlášení, aby zakořenil Moto G pomocí boot.img s názvem Superboot.

Co dělá Superboot?

Superboot je boot.img nebo soubor obrázků jádra, když bliká na vaše moto. Přidáno plus přidané je, že nevyžadujete vymazat jakýkoli typ datových oddílů nebo přepsat současnou ROM, vše, co je třeba udělat, je zavést gadget superbootem i voila! Budete to zakořenit.

Varování!

Záruka zakořenění prázdnoty, droidviews nebo jakýkoli typ jejích členů sousedství ne motivují zakořenění a nejsou odpovědné za žádný typ poškození vašeho zařízení. Proveďte cokoli na vaše vlastní riziko.

Před provedením důkladně si přečtěte a porozumějte pokyny.

Tato příručka a všechny její prvky jsou implikovány pouze pro Moto G, nepokoušejte se to vyzkoušet na jakémkoli typu jiné varianty nebo zařízení.

Předpoklady

Než zakořením, požadujete, aby byl váš bootloader odemčen, můžete tak učinit přímo i rychle prostřednictvím webu Motorola. Odemknutí bootloaderu vymaže data vašeho telefonu.

Nainstalujte Android SDK: Klikněte zde

Zálohujte úložiště vašeho zařízení, SMS, kontakty a další požadované věci, protože odemknutí vymaže všechna data.

Nabijte telefon nad nejméně 60%, abyste zabránili jakémukoli typu nehod během procesu.

Root Moto G (Windows/Mac/Linux)

Postupujte podle níže uvedeného směru a root Moto G se skriptem Superboot na Windows/Mac/Linux.

Stáhněte si superboot (R2-Motog-superboot.zip): Klikněte zde

Extrahujte stažené R2-Motog-superboot.zip a extrahujte jej na vhodné místo.

Vypněte zařízení, stiskněte hlasitost dolů a tlačítko napájení dohromady a zavedete Moto G do režimu bootloader.

Připojte gadget k PC pomocí kabelu USB.

Uživatel Windows, spusťte superboot-windows.bat jako správce.

Uživatelé Mac, otevřete okno terminálu do adresáře včetně souborů a zadejte dodržování příkazů:
chmod +x superboot-mac.sh
sudo ./superboot-mac.sh

Uživatelé Linuxu, otevřete okno terminálu do adresáře včetně souborů a zadejte dodržování příkazů:
chmod +x superboot-linux.sh
sudo ./Superboot-linux.sh

Nyní restartujte svůj gadget a musí být zakořeněn. Žádné komplikace, co? Zkus to nyní.

Navštivte níže uvedený odkaz na zdroj pro více informací a pomoc.

Zdroj: Modaco

Pokud nejste jednotlivcem Moto G a přemýšlíte o jeho věce

6-stopový nylonový kabel USB-C AUKEKY AUKEY dnes stojí jen 4 $, podporuje až 60W Power Zásilka

Aukey a Amazon, vyvíjejí impozantní tým pro úsporu peněz, aby nabídl USB-C v Aukey 6,6 stop na USB-C, aby Aukey’s 6,6 stop USB-C nabídl Aukey’s 6,6 metrů Nabíjení USB-C a kabel pro synchronizaci dat za směšně nízké náklady 4 $. Kabel je vysoce hodnocený, dobře vybaven a rozhodně nabízí vynikající hodnotu za peníze.

Všichni vyžadujeme kabelové televize v našich životech! Jsme online v tak rozmanitém i neustále se měnícím současném světě, že většina z nás silně závisí na našich digitálních zařízeních, jako jsou tablety, jakož i chytré telefony, a proto vyžadují rutinní dodávku kabelových televizorů, abychom zajistili, že můžeme udržet udržování Nabíjené a také připravené pro využití za všech okolností. Nákup kabelových televizorů není přesně nejuspokojivějším zážitkem, pokud jde o inovační nákupy Nejlepší hodnota pro peníze.

A to je přesně to, co tento kabel poskytuje. Ano, jedná se pouze o kabel USB-C k USB-C. Je to však ten, který bude díky své kvalitě rozvíjet zkoušku času. It offers a durable braided nylon building with strong aramid fiber support cores as well as slim, TPE-coated USB-C connectors to ensure that it is versatile as well as usable however with a strong support core to last method beyond what typical expectations would be Pro kabel této povahy, který je každodenně využíván.

Pokud byste se měli tento kabel roztáhnout a opravdu se podívat na jeho budovu interiéru, okamžitě byste pochopili, proč nabízí zážitek, který to dělá. Rovněž je k dispozici v délce 6,6 stop, což z něj činí perfektní kabel pro všechny situace, včetně případů, kdy budete vyžadovat, aby se natáhl přes stůl, aby byl váš gadget použitelný, zatímco je rovněž nabitý nebo synchronizován se strojem.

Většina kabelových televizorů, které obsahují gadget do krabice, poskytuje vůli online, než samotný gadget spadne na kousky. S tímto kabelem Aukey byste měli být nastaveni na extrémně dlouhou dobu a přichází za směšně nízkou cenu.

Koupit: Aukey 6,6ft USB typu C kabel s nylonovým aramidovým vláknem a také rychlé nabíjení od Amazonu: 4 $ s využitím kódu 2TWJYL2O | Původní cena: 10 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IOS 13 Beta 1 profil ke stažení zdarma spolu s iPadosem 13 bude nabídnuto letos v červenci, potvrzuje Apple

iOS 13 beta 1 ota konfigurační profil a iPados 13 ke stažení ještě nezveřejněno, zde je důvod

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13 public beta 1 datum vydání ke stažení, které bylo odhaleno společně s MacOS 10.15, TVOS 13 Public Betas

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 13 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, aktualizace OTA a iPados 13 Beta 1 pro iPhone i iPad

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Rychle naplatněte všechny vaše telefony a iPady s touto nabíječkou USB-C AUKEY 27W za 13 $

právě teď, přes Amazon, popadnete vysoce hodnocenou a velmi užitečnou nabíječku nástěnné nástěnné nástěnné USB-C s dodávkou napájení s 51% použita sleva. Sleva snižuje cenu sníží na pouhých 13 USD za jednotku za zařízení, které zrychlí váš hardwarový poplatek rychleji as větší účinností.

Možná už budete autem s tímto typem produktu a dobře si uvědomíte, co získáte, ale pro ty, kteří mají menší znalost, vezměme si ponor na vysoké úrovni do toho, co je zde v nabídce od Aukey.

Rychlé a efektivní nabíjení! Jedná se o vysokorychlostní a vysoce účinné balení nabíječky ve 27 W energie, aby se rychle nabíjel jakýkoli kompatibilní smartphone, který můžete mít

Štíhlý a lehký design a konstrukce. Nabíječka je lehká a jen 1 ”tlustá se skládací zástrčkou pro pohodlí a přenositelnost. Vezměte si to s sebou kamkoli jdete

Technologie rychlého nabíjení nové generace díky doručení napájení USB 3.0

Postaveno pro mír-0F-Mind a ochranu díky interní technologii ochrany. připojená zařízení budou chráněna před nadměrným proudem, přehřátím a přebíjení

To je určitě jeden z těch produktů, které by měly být ve vašem technologickém arzenálu, zejména pro ty, kteří hodně cestují a kteří potřebují sílu a všestrannost, která přichází s lehkou, přenosnou a nesmírně výkonnou nabíječkou, která zvedne všechna vaše kompatibilní zařízení nahoru a běží co nejkratší dobu. A pokud nevíte, co je dodávka energie, pak to shrnuje naprosto dobře:

Dodávka napájení USB je nový, univerzální standard nabíjení na více napětí, který dynamicky vyjednává výkon přes připojení USB typu-C, aby bezpečně a efektivně dobíjel širokou škálu kompatibilních zařízení

S 13 $ v kapse a slevovým kódem, který najdete níže, můžete právě teď střílet na Amazon a vyzvednout tuto vysoce hodnocenou nástěnnou nabíječku Aukey USB-C s výkonem 27W výkonu 3.0. Pokud byl tento typ hardwaru pro vás při plné ceně příliš bohatý, pak tato dohoda z něj dělá mnohem sladký nákup. Popadněte to hned teď, i když je to levné.

KOUPIT: Aukey USB-C nabíječka s 27W doručením napájení 3.0 od Amazonu: 13 $ pomocí kódu UX5NL32A | Původní cena: 26 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Checkra1n pro Windows Alternative: Jak používat RA1NUSB pro iOS 13.3 útěk z vězení

Stahování: iOS 13.3 Final IPSW odkazy, OTA Update a IPADOS 13.3 pro kompatibilní zařízení

Stahování: iOS 13.3.1 Beta 1 OTA Profil, IPSW odkazy vydané pro iPhone a iPad

Downgrade iOS 13.3 na iOS 13.2.3 pro checkra1n útěk z vězení, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.3 pomocí checkra1n, tady je, jak [průvodce]

Útěk z vězení iOS 13.3 / 13.3.1 na iPhone 11, 11 Pro Max, XS, více s novým využitím TFP0 bude možné brzy

IOS 13/13.2.2 Seznam kompatibility útěku z vězení pro checkra1n

Apple Watch EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

5 Nové tapety pro Android, které stojí za to vyzkoušet

, jsou nejzákladnější metodou pro přizpůsobení vašeho zařízení, ať už je to funkční telefon, smartphone běžící iOS nebo Android nebo počítač běžící Windows, MacOS, Chrome OS, Linux nebo cokoli jiného jiný. Na Androidu je v obchodě Play tak spousta aplikací tapet, které usnadňují objevování a aplikovat tapety. Vždy existují nové aplikace pro tapety Android, které jste možná zmeškali. Právě zde je pět, které stojí za to vyzkoušet.

5 nových aplikací pro tapety Android

1. Artwalls

Vysoce kvalitní tapety.

Tapety vytvořené pro tuto aplikaci.

Rostoucí sbírky tapet.

Různé sbírky tapet s různými styly.

Oznámení pro nové tapety.

Velká sbírka tapet AMOLED.

[GooglePlay url = ””]

Navzdory názvu, Artwalls nemá kreativní tapety ve způsobu, jakým by člověk předpokládal. Aplikace používá minimalistické tapety ovlivněné uměleckými díly od vynikajících umělců. Kombinace barev má velký důraz na černou, takže je nejlepší pro gadgety s obrazovkou AMOLED, ale stále vypadají skvěle na LCD obrazovkách s hlubokými černochy.

Uvidí vám motivaci za každou tapetou také při otevření stránky tapety. Poskytuje výběr nastavit tapetu přímo z aplikace nebo ji uložit do zařízení. Mnohem víc než cokoli jiného, ​​jsou to tapety v této aplikaci a také originalita, díky níž je jedna z nejlepších aplikací pro tapety pro Android.

Přečtěte si také: Tapety měnič pro Reddit – tapety modifikace automaticky

2. Bílé tapety 4K pro bílé pozadí

ŽÁDNÉ REKLAMY

Prémiové stěny ve srovnání s bezplatnými aplikacemi

4K a 8k tapety

Typická velikost tapet – 7 MB / 700DPI

Tapety HDR (brzy)

Podporuje jakýkoli typ zařízení, včetně gadgetů s velkými obrazovkami: 1080 × 1920 PX (Full HD 1080p) a 2160 × 3840 PX (Ultra HD 4K S8 Plus).

[GooglePlay url = ””]

Jméno poměrně hojně způsobuje, že odstraní to, o čem je tato aplikace. Pokud nejste fanouškem hojného využití černé barvy v tapetách z Artwalls, můžete zlékat. Existuje spousta lidí, kteří mají rádi bílé pozadí s tmavými texty a také spousta kulometních odpalovacích zařízení, které vám to také umožňují. Stránka obchodu s aplikací má dokonce dlouhý příspěvek o tom, proč je White dobrá. Pokud jste jedním z těch lidí, můžete, jako je tato aplikace. Ne všechny tapety jsou pro tmavé texty spíše vhodné, ale můžete pochopit, pouze když to zkusíte. Aplikace není spíše bezplatná a také vám bude náklady na 0,99 $/15 ₹, což není moc.

Nenechte si ujít: 5 aplikací pro přizpůsobení fyzických tlačítek na zařízeních pro Android

3. Waldrobe

Živé tapety | Automatický měnič tapet

Nastavte automatické intervaly tapety

Vyberte automatické kategorie tapet

Stáhněte si tapety HD

Poháněno obrázky Unsplash

Prozkoumejte kategorie HD

Snadné stahování a aplikaci tapet

Obrázky zdarma a pozadí

[GooglePlay url = ””]
Pokud nemáte afinitu s absolutně bílými nebo černými tapetami, jste s největší pravděpodobností typický, stejně jako Waldrobe je vynikající volbou. Waldrobe má několik z nejkrásnějších tapet a proto je to jedna z mnohem lepších aplikací pro tapety pro Android. To vám umožní okamžitě upravit tapety na základě časového intervalu vybraného uživatelem. Můžete si vybrat klasifikace, z nichž jsou vybírány automatické tapety. Kromě toho existují normální funkce, jako je stahování tapet, jejich použití přímo z aplikace atd.

Musí si přečíst: 4 speciální aplikace pro tapety pro Android

4. Kreativní: tapety, vyzváněcí tóny i domovské obrazovky

Přihlášením budete mít šanci sdílet vše, co chcete na Creative.

Přizpůsobte si svůj profil s fotografií, barvou pozadí, krátkým popisem, zemí, odkazy na vaše sítě sociálních médií a mnoho dalšího

Seznam vašich nahrávání

Jako přijaté,

Pozice v inovativním hodnocení

Seznam jednotlivců, kteří s vámi dodržují

Následujte a také musí být dodržováni jinými jednotlivci, aby zůstali až do data nového obsahu!

Můžete získat oznámení pro „jako“ přijaté, nové následovníky i zprávy

Tisíce tapet sdílených uživateli

Nepublikovaná pozadí kreativní

Sekce „oblíbená“

Tapety rozdělené podle kategorií

[GooglePlay url = ””]

Aby to bylo uvedeno v laických podmínkách, je inovativní v podstatě síť sociálních médií vyvinutá kolem tapet. Samozřejmě existují některé skutečně pozoruhodné tapety a také je mnohem více, než je pravděpodobné, že je v této aplikaci objeví mnohem rychleji než jakýkoli jiný typ jiného. Vždycky skončím s několika tapetami, které chci vyzkoušet kdykoli otevřu tuto aplikaci. Kromě vynikajících tapet vám aplikace umožňuje vytvořit svůj vlastní profil a publikovat vlastní tapety.

Můžete dodržovat další lidi, takže vždy pochopíte, kdy nahráli tapetu. Jiní mohou také dodržovat vás a můžete vidět seznam vašich následovníků. Návrháři jsou také inovativní sdílet tapetynull

DroidViews pravidelné 7: 10 Android Apps & Games, které byste měli zkontrolovat tento týden

Vítejte v sedmém kole DroidViews Weekly. V obchodě Google Play se přidávají spoustu aplikací a her a hraje se každý den. Ačkoli my, v Droidviews, se snažíme naše nejlepší pokrýt všechny úžasné aplikace i hry každý den, nemůžeme vyhodnotit každý i každý z nich.

Proto jsme zahájili tuto novou sekci, kde vám ukážeme 10 nových/starých/nedávno aktualizovaných méně srozumitelných aplikací, stejně jako hry, které objevujeme užitečné a zábavné, však vám nebyly schopny ukázat vám dříve. Bude to pravidelné kolo nahoru.

1. xspelled

Xspelled je návyková slovní hra. Funguje to, jako je tato, každá úroveň má randomizovanou banku dopisů, kterou hráči využívají k hlášení co nejvíce slov, než dojde časovač. Dávejte pozor na stávky, ke kterým dochází, když je slovo napsáno nesprávně, protože máte jen 3 údery.

[GooglePlay url = ””/]
2. Flippr

FLIPPR vám umožní získat přístup k widgetům a zkratkám z jakéhokoli typu obrazovky. Můžete získat přístup ke svým widgetům a přitom využít jakýkoli typ aplikace nebo hry bez návratu na obrazovku domu. To, co dělá, je, že vytváří bubliny s rychlým přístupem k widgetům a zkratce, které mohou vznášet se přes jakýkoli typ obrazovky.

[GooglePlay url = ””/]
3. Důležité telefonní hovory Lite

Základní telefonní hovory vám umožní vytvořit seznam s kontakty, na kterých vám opravdu záleží, a v budoucnu jej rychle změnit. Aktivací aplikace se váš telefon okamžitě změní na režim vyzvánění, když získáte telefonní hovor nebo SMS z vybraných kontaktů. Na konci důležitého hovoru se váš telefon změní zpět do tichého režimu.

[GooglePlay url = ””/]
4. Freshcoat

Přes Freshcoat si můžete vyrobit vlastní tapety. Můžete buď upravit existující obrázek z vaší galerie, nebo vytvořit novou tapetu s pevnou barvou nebo gradienty a také přidat úžasné dopady. Nakonec můžete tento obrázek nastavit jako tapetu.

[GooglePlay url = ””/]
5. Jet Ball

Jet Sphere je nová popisovač známé cihlové hry s názvem Arkanoid. Má 140+ úrovní a 30+ bonus. Stejně tak má funkci automatického posílení.

[GooglePlay url = ””/]
6. Murtastic

Murtastic je podobný Freshcoat, ale místo statických tapet vám umožní produkovat online tapety.

[GooglePlay url = ””/]
7. Newsbeat

NewsBeat je aplikace zpravodajství (jak název napovídá). Je to pro ty, kteří jsou také hektičtí, aby každý den zkontrolovali zprávy. NewsBeat shromažďuje nejdůležitější zprávy dne a také si je přečte. Ano, zvukové zprávy!

[GooglePlay url = ””/]
8. Růst teček

Boom Dots je reakční hra s jedním klepnutím, která vás udrží na hodiny! Klepnutím vytvoříte dot-dash dopředu a také zasáhněte pohyblivé tečky. Výložník! Pokračujte! Hra je vybavena 200 misemi, které můžete dokončit, a také 20 odemknutí témat.

[GooglePlay url = ””/]
9. txtweb

TXTWeb vám umožňuje získat přístup k prakticky neomezené informace napříč klasifikací, včetně sportu, zábavy, pracovních míst, sociální sítě, vzdělávání, zpráv, financí i dalších. Skvělou zprávou právě zde je, že k potřebným informacím lze také přistupovat prostřednictvím SMS v situaci, kterou nemáte přístup k webu.

[GooglePlay url = ””/]
10. Zaměření

Zaměření je náhrada galerie se všemi základními funkcemi, které by měla mít galerie, stejně jako další. Pokud hledáte náhradu galerie, je to skvělá volba.

[GooglePlay url = ””/]

Opravdové povolení softwaru Microsoft: Windows 10 za pouhých 12 $, Windows 11 za 19 $, kancelář za 25 $, mnohem více

, stejně jako cokoli jiného, ​​jak se zdá, že je mnohem více a mnohem dražší, Keysbuff je právě tady Pomozte nám ušetřit peníze za několik životních potřeb, ať už jste hráč nebo kancelářský pracovník. Okna kanceláře, je tu nabídka.

Přejděte dolů na níže uvedené odkazy a klikněte na ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a také na paměti, že během pokladny získejte několik nejlepších nákladů. Pamatujte však, že tyto nabídky nemohou dlouho trvat dlouho, tak nyní jednejte, pokud si chcete být naprosto jisti, že vám nebude chybět.

S tím z cesty, pojďme se ponořit!

Windows 10

KOUPIT: Windows 10 Pro 1 PC Worldwide dlouhodobou aktivace: 15,50 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 129 $

KOUPIT: Windows 10 Pro 2 PCS Celosvětová dlouhodobou aktivace: 27,30 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 249 $

KOUPIT: Windows 10 House Worldwide dlouhodobou aktivace: 13,90 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 79 $

KOUPIT: Windows 10 LTSC Worldwide dlouhodobou aktivace: 13,50 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 129 $

Nákup: Windows 10 Pro Maloobchod dlouhodobá aktivace: 40,40 $ s 30% diskontním kódem RMP | Původní cena: 299 $

Windows 11

KOUPIT: Windows 11 Pro Worldwide dlouhodobá aktivace (1 ks): 22,40 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: $ 199

KOUPIT: Windows 11 House Celosvětová dlouhodobou aktivace: 19,60 $ s 25% diskontní sazba RMP | Původní cena: 99 $

KOUPIT: Windows 11 Pro Worldwide dlouhodobá aktivace (5 ks): 56,40 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 299 $

Microsoft Office

KOUPIT: Office 2016 Pro Plus Worldwide dlouhodobá aktivace: 28,60 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 399 $

KOUPIT: Office 2019 Pro Plus 1 PC Celosvětová dlouhodobou aktivace: 46,50 $ s 25% diskontní sazba RMP | Původní cena: 499 $

Koupit: Office 2021 Pro Plus Worldwide dlouhodobou aktivace: 47 $ s 25% diskontním kódem RMP

KOUPIT: Office 2019 Pro Plus 5 ks Celosvětová dlouhodobou aktivace: 101,20 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 999 $

KOUPIT: Office House & Trainee 2019 Celosvětová dlouhodobou aktivace: 29,60 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: $ 199

KOUPIT: Office House & Company 2019 Celosvětová dlouhodobou aktivace: 40,40 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 299 $

KOUPIT: Office House & Company 2019 Pro Mac Worldwide dlouhodobou aktivace: 79,60 $ s 25% diskontní sazba RMP | Původní cena: 299 $

Windows 10 + Microsoft Office

KOUPIT: Windows 10 House + Office 2016 Pro Plus Global: 31,60 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 349 $

KOUPIT: Windows 10 House + Office 2019 Pro Plus Global: 44,40 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 449 $

KOUPIT: Windows 10 Pro + Office 2016 Pro Plus Global: 36,60 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 499 $

KOUPIT: Windows 10 Pro + Office 2019 Pro Plus Global: 55,40 $ s 25% diskontním kódem RMP | Původní cena: 599 $

Opět mějte na paměti, že se do tohoto kódu diskontních sazeb přejděte, pokud se chcete ujistit, že neplatíte žádný typ mnohem více, než jste požadovali!

Jak využít své povolení nezbytné, když dorazí:

Po platbě obdrží kupující produkt OEM nezbytný pro e -mail určený během registrace, který lze spustit přímo v samotném systému Windows 10.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Nejlepší chrániče obrazovky iPhone 14 Plus, které byste si měli koupit ještě dnes [seznam]

Nejlepší seznam situací iPhone 14 Plus pro maximální ochranu

Útěk z vězení iOS 15.6.1 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Beta kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Ohlášeno datum závěrečného vydání iOS 16, tady je, když to můžete získat

Stáhnout: IOS 16 RC IPSW Links, OTA profil pro profil pro iPhone

IOS 16 RC Profil Data Stahování aktualizace OTA bez vydání účtu Dev

Stáhněte si odkazy IOS 16 RC IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus, iPad [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Podzimní prodej: Získejte Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office za historickou nízkou cenu od pouhých 13 $

, nyní je ideální čas, abyste dostali ruce na tuto aktualizovanou verzi kanceláře, kterou potřebujete, nebo zbrusu nová kopie Windows 11 Pro pro vaši horkou novou herní soupravu-protože existují nějaké bláznivé nabídky, které mají být díky VIP-CDKDeals.

Jediné, co musíte udělat, je procházet seznamem níže uvedených obchodů, klikněte na náš odkaz a poté zadejte diskontní kód RM30 při pokladně, abyste získali některé z nejlepších cen, které jsme viděli na některých z nejvýznamnějších softwarových vydání společnosti Microsoft.

S představením z cesty se pojďme ponořit do dobrých věcí.

OBCHODNÍ DOBRY Windows & Office

KOUPIT: Origine Lifetime Windows 10 Pro: 15,90 $ s kódem RM30 | Původní cena 129 $

KOUPIT: Originální doživotní Windows 10 Domů: 13,08 $ s kódem RM30 | Původní cena 79 $

KOUPIT: Origine Lifetime Windows 11 Pro: 22,12 $ s kódem RM30 | Původní cena $ 199

KOUPIT: Origine Lifetime Microsoft Office 2016 Professional: 27,01 $ s kódem RM30 | Původní cena 599 $

KOUPIT: Origine Lifetime Microsoft Office 2019 Profesionál: 46,54 $ s kódem RM30 | Původní cena 699 $

KOUPIT: Origine Lifetime Microsoft Office 2021 Profesionální: 50,69 $ s kódem RM30 | Původní cena 799 $

KOUPIT: Origine Lifetime Windows 10 Pro + Office 2016 Pro: 41,03 $ s kódem RM30 | Původní cena 599 $

KOUPIT: Origine Lifetime Windows 10 Pro + Office 2019 Pro: 59,95 $ s kódem RM30 | Původní cena 699 $

KOUPIT: Origine Lifetime Windows 10 Home + Office 2019 Pro: 55,75 $ s kódem RM30 | Původní cena 649 $

Při odhlášení se znovu ujistěte, že zadejte slevový kód, abyste získali nejlepší dostupné ceny.

Jak používat svou licenci zásadní, když dorazí:

Po platbě obdrží kupující produkt OEM nezbytný pro e -mail určený během registrace, který lze aktivovat přímo v samotném systému Windows 10.

Hlava k zahájení> Nastavení> Systém> O programu> Změnit produkt Essential (v této nabídce musíte zadat přijatý klíč). Mimochodem samotný operační systém lze stáhnout z oficiálního společnosti Microsoft.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejné spuštění blížící se

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Rychlé nabíječky, které jsou dnes k dispozici, nebudou fungovat s plnou rychlostí s iPhony v roce 2018, pokud nejsou certifikovány pro autentizaci USB-C

docela solidní zvěsti, které se vracejí několik týdnů, navrhují, že sestava iPhone Apple 2018 bude dodávána s novými rychlejšími 18 W nabíječkami, když Spustí se v září nebo kolem září, ale zdá se, že kompatibilita třetích stran by mohla být problémem, pokud bude nová zpráva projít.

Podle japonského blogu Mac Otakara, který cituje své vlastní zdroje v dodavatelském řetězci, je možné, že nabíječky postavené třetími stranami budou potřebovat certifikaci autentizace USB-C, jinak známé jako C-Auth.

Zatímco nabíječky třetích stran, které nejsou certifikovány, se budou i nadále nabíjet, bude to s minimalizovanou rychlostí, omezeno na maximálně 2,5 W. To bude naznačovat, že nalezená řada levných nabíječek nemusí fungovat na jejich plném potenciálu, i když se alespoň účtují.

Ověřování USB-C, které bude zjevně vyžadováno, je vytvořena k zajištění uživatelů proti takovým nevyhovujícím nabíječkám. Potenciál je tam pro zločinně vložený hardware nebo software, který se má použít v takových nabíjecích, což je něco, co Apple zaměření na bezpečnost jednoduše nedovolí.

Avšak s řadou dostupných rychlých nabíječek USB-C, které jsou plně sankcionovány, však musí existovat spousta výběru, pokud chcete získat nabíječku třetích stran, možná pro váš iPhone 2017. Existuje více než 1 000 členských společností, které jsou součástí fóra implementátorů USB, včetně Apple, takže nesmí být nedostatek možností, které je třeba zvážit.

Sestava pro iPhone Apple 2018 bude, pokud budou mít pravdu, zahrnují tři nové sluchátka, z nichž všechny budou podporovat rychlé nabíjení USB-C Podobně jako iPhone 8/iPhone 8 Plus a iPhone X, které se před nimi dostaly.

(Zdroj: Macokatara)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 11.4 Beta 3 na iPhone X, 8, 7 Používání Electra, tady je, jak [průvodce]

Downgrade to iOS 11.4 Beta 3, 2, 1 IPSW Stáhnout a útěk z vězení pomocí Electra nyní možné

Útěk z vězení iOS 11.4.1 na iPhone X downgrading na iOS 11.4 beta 3, tady je jak

Stáhněte si iOS 11.4.1 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

Stáhněte si odkazy iOS 12 Beta 4 IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad [pouze devs]

Stáhněte si soubor profilu konfigurace iOS 12 beta 4 bez účtu vývojáře

Stáhněte si odkazy iOS 12 Beta 4 IPSW a nainstalujte na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Jak používat funkci iOS 11 Drag and Drop v aplikaci Messages

Pokud používáte zařízení iOS 11, ať už jde o iPhone nebo iPad, nebo plánujete dostat ruce na vývojáře nebo veřejnou beta beta, vy “ Pravděpodobně bude chtít vědět, jak používat novou funkci Drag and Drop v aplikaci nativních zpráv. Naštěstí jsme po ruce, abychom vás procházeli přesně tím, jak tato nová funkce funguje.

Bez ještě více ADO se chystáme nejlépe ponořit a uvidíme přesně, jak používat Drag and Drop v aplikaci Zprávy.

Krok 1: To se může zdát jako zdravý rozum, ale tato funkce byla nově přidána do iOS 11, což znamená, že to mohou využít pouze zařízení s vývojářem iOS 11 nebo veřejnou beta beta nainstalovanou. Pokud je na vašem zařízení nainstalován iOS 11, můžeme šťastně pokračovat. Spusťte aplikaci Nativní zprávy a klepněte na jednu z těchto vláken konverzace.

Krok 2: Uvidíte, že máte seznam odeslaných a obdržených zpráv. S iOS 11 je nyní možné zatlačit na jednu z těchto bublin zpráv v konverzaci. To v podstatě vyzvedne zprávu a začíná část „tažení“ procesu.

Krok 3: Nyní můžete klepnout na další bubliny zpráv a přidat je do výběru a poté je všechny přetáhněte do skladatele zprávy ve spodní části displeje a „upusťte“.

Krok 4: Všimnete si, že zpráva se rychle stane složeným textem, který vám umožní zasáhnout Odeslán.

Drag and Drop určitě bude jednou z nejuznávanějších funkcí iOS 11. V systému bude mnohem zajímavější místa, která lze použít, ale uživatelé těžkých zpráv se určitě budou líbit schopnost v podstatě kopírovat a znovu odesílat zprávy pomocí snadné metody tažení a přetažení, než aby museli vytáhnout kontextovou nabídku a projít konvenčním procesem kopírování a vložení.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si a nainstalujte SAAVN ++ IPA na iOS 10/11 [nutné žádné útěk z vězení]

Stáhněte si soubor ISO Windows 10 Pro ISO bez produktu nezbytný od společnosti Microsoft

Stáhněte si iOS 11 public beta 2 a nainstalujte nejlepší způsob, jak je to, jak

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 3 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Stáhněte si profil konfigurace IOS 11 Beta 3 OTA bez účtu UDID / Developer [How-to Tutorial]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Jak unbrick Zte Axon 7 a také nastavit firmware Android Nougat

ZTE Axon 7 je smartphone Android založený na Android 6.0 Marshmallow a také je upgradovatelný na Android 7.0 Nougat. Byl odhalen v květnu 2016 a byl zveřejněn v červnu 2016. Může se pochlubit kapacitním dotykové obrazovce AMOLED 5,5 palce, má rozlišení 1440 x 2560 pixelů (~ 538 ppi pixelů). Axon 7 je založen na Mifavor UI 4.0 a také je zabezpečen Corning Gorilla Glass 4. Má čipovou sadu Snapdragon 820 Qualcomm MSM8996, čtyřjádrový (2 × 2,15 GHz Kryo a 2 × 1,6 GHz Kryo) a Adreno 530 GPU . ZTE AXON 7 má vnitřní paměť 64 GB a 4 GB RAM. Stejně tak má slot Hybrid SIM karty, který lze také použít jako slot SD karty.

Nyní, s těmito specifikacemi, lze očekávat, jaký fantastický výkon tento telefon poskytne. Stejně jako to, co se stane, když kořeneme ZTE axon 7, poskytujte oprávnění SuperSU a také nastavíte vlastní ROM. Ano, gadget bude vystupovat mimořádně dobře. Věřili z toho a jednotlivci, kteří se věřili, se snaží tyto úkoly plnit a také zvětšit jejich zařízení tím, že proces neprovádí nesprávně.

Jakmile je gadget zděšený, je typický smysl pochopit, že nebude správně zavést. Avšak s pokrokem v pokroku v nástrojích Android jsou zděné gadgety minulostí. V dnešní době je snadné. Potvrzený designér XDA JCADDUONONO vytvořil techniku ​​pro Unbrick Zte Axon 7 blikání oficiálního firmwaru v režimu EDL (nouzový režim DL). Zde se pokusíme tuto techniku ​​vysvětlit podrobně.

Jak unbrick zte axon 7

Zřeknutí se odpovědnosti

Při vysvětlování níže uvedeného postupu jsem byl velmi opatrný a doufám, že ho pečlivě dodržujete. My v DroidViews neodpovídáme za nic, co se vyskytuje ve vašem gadgetu v důsledku nesprávně dodržování postupu. Pokud jste s tím v pořádku, pokračujte v tutoriálu.

Předpoklady

Tento postup je pouze pro modely A2017U (Severní Amerika) a A2017 (Čína). Nepokoušejte se o to na A2017G.

Povolte odemknutí OEM a ladění USB na gadgetu zamířením k nastavení-> Možnosti návrhářů-> Omlokování OEM. Pokud nejste schopni zobrazit volby návrhářů v nabídce Nastavení, přejděte na Nastavení-> O telefonu-> Klepnutím na „Sestavení čísla“ 7krát, stejně jako výběr návrhářů, se objeví v nabídce Nastavení.

Ujistěte se, že je váš bootloader odemknut.

Před zahájením tohoto postupu si účtujte gadget až 60%.

Nainstalujte vhodných ovladačů USB zte axon 7 na počítač.

Stahování

Instalační program MifLash

ZTE AXON 7 Full Nougat Firmware B15

Ovladače Qualcomm Qusb_bulk

pokyny pro instalaci

Ujistěte se, že jste odemkli bootloader na svém ZTE Axon 7. Pokud tak neučiníte, přečtěte se sekci odemknutí bootloader v průvodci níže.
Odemkněte bootloader, nastavení TWRP a také kořenový zte axon 7

Připojte gadget k PC.

Dále stáhněte ovladače Qualcomm Qusb_Bulk ze sekce „Stahování“ a také jej extrahujte do složky. Pojmenujte složku jako „ovladače Qualcomm qusb_bulk“.

Ve složce „Qualcomm qusb_bulk ovladače“ klikněte pravým tlačítkem na qcser.inf a klikněte na Instalus.

Po instalaci ovladačů bude váš gadget uznán jako port COM známý jako „Qualcomm HS-USB QDLoader 9008“. To určuje, že váš gadget je propojen s PC.

Dále stáhněte instalační program MifLash ze sekce „Stahování“ a nastavte jej na počítač.

Otevřete instalační program MIFLash a také vyberte firmware B15 ZTE Axon 7 Full Nougat, který jste si stáhli výše.

Spusťte svůj ZTE Axon 7 v režimu EDL stisknutím tlačítka hlasitosti+hlasitost+tlačítko napájení dohromady až do toho, dokud se nezasekáte na černé obrazovce.

Firmware Flash kliknutím na „Flash“.

A je to! Po dokončení blesku budete efektivně schopni zotavit se z cihel a normálně využít svůj ZTE Axon 7. Pro jakýkoli typ dotazů snižte níže uvedený komentář.