Jak používat funkci iOS 11 Drag and Drop v aplikaci Messages

Pokud používáte zařízení iOS 11, ať už jde o iPhone nebo iPad, nebo plánujete dostat ruce na vývojáře nebo veřejnou beta beta, vy “ Pravděpodobně bude chtít vědět, jak používat novou funkci Drag and Drop v aplikaci nativních zpráv. Naštěstí jsme po ruce, abychom vás procházeli přesně tím, jak tato nová funkce funguje.

Bez ještě více ADO se chystáme nejlépe ponořit a uvidíme přesně, jak používat Drag and Drop v aplikaci Zprávy.

Krok 1: To se může zdát jako zdravý rozum, ale tato funkce byla nově přidána do iOS 11, což znamená, že to mohou využít pouze zařízení s vývojářem iOS 11 nebo veřejnou beta beta nainstalovanou. Pokud je na vašem zařízení nainstalován iOS 11, můžeme šťastně pokračovat. Spusťte aplikaci Nativní zprávy a klepněte na jednu z těchto vláken konverzace.

Krok 2: Uvidíte, že máte seznam odeslaných a obdržených zpráv. S iOS 11 je nyní možné zatlačit na jednu z těchto bublin zpráv v konverzaci. To v podstatě vyzvedne zprávu a začíná část „tažení“ procesu.

Krok 3: Nyní můžete klepnout na další bubliny zpráv a přidat je do výběru a poté je všechny přetáhněte do skladatele zprávy ve spodní části displeje a „upusťte“.

Krok 4: Všimnete si, že zpráva se rychle stane složeným textem, který vám umožní zasáhnout Odeslán.

Drag and Drop určitě bude jednou z nejuznávanějších funkcí iOS 11. V systému bude mnohem zajímavější místa, která lze použít, ale uživatelé těžkých zpráv se určitě budou líbit schopnost v podstatě kopírovat a znovu odesílat zprávy pomocí snadné metody tažení a přetažení, než aby museli vytáhnout kontextovou nabídku a projít konvenčním procesem kopírování a vložení.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si a nainstalujte SAAVN ++ IPA na iOS 10/11 [nutné žádné útěk z vězení]

Stáhněte si soubor ISO Windows 10 Pro ISO bez produktu nezbytný od společnosti Microsoft

Stáhněte si iOS 11 public beta 2 a nainstalujte nejlepší způsob, jak je to, jak

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11 beta 3 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Stáhněte si profil konfigurace IOS 11 Beta 3 OTA bez účtu UDID / Developer [How-to Tutorial]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.