DroidViews pravidelné 7: 10 Android Apps & Games, které byste měli zkontrolovat tento týden

Vítejte v sedmém kole DroidViews Weekly. V obchodě Google Play se přidávají spoustu aplikací a her a hraje se každý den. Ačkoli my, v Droidviews, se snažíme naše nejlepší pokrýt všechny úžasné aplikace i hry každý den, nemůžeme vyhodnotit každý i každý z nich.

Proto jsme zahájili tuto novou sekci, kde vám ukážeme 10 nových/starých/nedávno aktualizovaných méně srozumitelných aplikací, stejně jako hry, které objevujeme užitečné a zábavné, však vám nebyly schopny ukázat vám dříve. Bude to pravidelné kolo nahoru.

1. xspelled

Xspelled je návyková slovní hra. Funguje to, jako je tato, každá úroveň má randomizovanou banku dopisů, kterou hráči využívají k hlášení co nejvíce slov, než dojde časovač. Dávejte pozor na stávky, ke kterým dochází, když je slovo napsáno nesprávně, protože máte jen 3 údery.

[GooglePlay url = ””/]
2. Flippr

FLIPPR vám umožní získat přístup k widgetům a zkratkám z jakéhokoli typu obrazovky. Můžete získat přístup ke svým widgetům a přitom využít jakýkoli typ aplikace nebo hry bez návratu na obrazovku domu. To, co dělá, je, že vytváří bubliny s rychlým přístupem k widgetům a zkratce, které mohou vznášet se přes jakýkoli typ obrazovky.

[GooglePlay url = ””/]
3. Důležité telefonní hovory Lite

Základní telefonní hovory vám umožní vytvořit seznam s kontakty, na kterých vám opravdu záleží, a v budoucnu jej rychle změnit. Aktivací aplikace se váš telefon okamžitě změní na režim vyzvánění, když získáte telefonní hovor nebo SMS z vybraných kontaktů. Na konci důležitého hovoru se váš telefon změní zpět do tichého režimu.

[GooglePlay url = ””/]
4. Freshcoat

Přes Freshcoat si můžete vyrobit vlastní tapety. Můžete buď upravit existující obrázek z vaší galerie, nebo vytvořit novou tapetu s pevnou barvou nebo gradienty a také přidat úžasné dopady. Nakonec můžete tento obrázek nastavit jako tapetu.

[GooglePlay url = ””/]
5. Jet Ball

Jet Sphere je nová popisovač známé cihlové hry s názvem Arkanoid. Má 140+ úrovní a 30+ bonus. Stejně tak má funkci automatického posílení.

[GooglePlay url = ””/]
6. Murtastic

Murtastic je podobný Freshcoat, ale místo statických tapet vám umožní produkovat online tapety.

[GooglePlay url = ””/]
7. Newsbeat

NewsBeat je aplikace zpravodajství (jak název napovídá). Je to pro ty, kteří jsou také hektičtí, aby každý den zkontrolovali zprávy. NewsBeat shromažďuje nejdůležitější zprávy dne a také si je přečte. Ano, zvukové zprávy!

[GooglePlay url = ””/]
8. Růst teček

Boom Dots je reakční hra s jedním klepnutím, která vás udrží na hodiny! Klepnutím vytvoříte dot-dash dopředu a také zasáhněte pohyblivé tečky. Výložník! Pokračujte! Hra je vybavena 200 misemi, které můžete dokončit, a také 20 odemknutí témat.

[GooglePlay url = ””/]
9. txtweb

TXTWeb vám umožňuje získat přístup k prakticky neomezené informace napříč klasifikací, včetně sportu, zábavy, pracovních míst, sociální sítě, vzdělávání, zpráv, financí i dalších. Skvělou zprávou právě zde je, že k potřebným informacím lze také přistupovat prostřednictvím SMS v situaci, kterou nemáte přístup k webu.

[GooglePlay url = ””/]
10. Zaměření

Zaměření je náhrada galerie se všemi základními funkcemi, které by měla mít galerie, stejně jako další. Pokud hledáte náhradu galerie, je to skvělá volba.

[GooglePlay url = ””/]