6-stopový nylonový kabel USB-C AUKEKY AUKEY dnes stojí jen 4 $, podporuje až 60W Power Zásilka

Aukey a Amazon, vyvíjejí impozantní tým pro úsporu peněz, aby nabídl USB-C v Aukey 6,6 stop na USB-C, aby Aukey’s 6,6 stop USB-C nabídl Aukey’s 6,6 metrů Nabíjení USB-C a kabel pro synchronizaci dat za směšně nízké náklady 4 $. Kabel je vysoce hodnocený, dobře vybaven a rozhodně nabízí vynikající hodnotu za peníze.

Všichni vyžadujeme kabelové televize v našich životech! Jsme online v tak rozmanitém i neustále se měnícím současném světě, že většina z nás silně závisí na našich digitálních zařízeních, jako jsou tablety, jakož i chytré telefony, a proto vyžadují rutinní dodávku kabelových televizorů, abychom zajistili, že můžeme udržet udržování Nabíjené a také připravené pro využití za všech okolností. Nákup kabelových televizorů není přesně nejuspokojivějším zážitkem, pokud jde o inovační nákupy Nejlepší hodnota pro peníze.

A to je přesně to, co tento kabel poskytuje. Ano, jedná se pouze o kabel USB-C k USB-C. Je to však ten, který bude díky své kvalitě rozvíjet zkoušku času. It offers a durable braided nylon building with strong aramid fiber support cores as well as slim, TPE-coated USB-C connectors to ensure that it is versatile as well as usable however with a strong support core to last method beyond what typical expectations would be Pro kabel této povahy, který je každodenně využíván.

Pokud byste se měli tento kabel roztáhnout a opravdu se podívat na jeho budovu interiéru, okamžitě byste pochopili, proč nabízí zážitek, který to dělá. Rovněž je k dispozici v délce 6,6 stop, což z něj činí perfektní kabel pro všechny situace, včetně případů, kdy budete vyžadovat, aby se natáhl přes stůl, aby byl váš gadget použitelný, zatímco je rovněž nabitý nebo synchronizován se strojem.

Většina kabelových televizorů, které obsahují gadget do krabice, poskytuje vůli online, než samotný gadget spadne na kousky. S tímto kabelem Aukey byste měli být nastaveni na extrémně dlouhou dobu a přichází za směšně nízkou cenu.

Koupit: Aukey 6,6ft USB typu C kabel s nylonovým aramidovým vláknem a také rychlé nabíjení od Amazonu: 4 $ s využitím kódu 2TWJYL2O | Původní cena: 10 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IOS 13 Beta 1 profil ke stažení zdarma spolu s iPadosem 13 bude nabídnuto letos v červenci, potvrzuje Apple

iOS 13 beta 1 ota konfigurační profil a iPados 13 ke stažení ještě nezveřejněno, zde je důvod

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13 public beta 1 datum vydání ke stažení, které bylo odhaleno společně s MacOS 10.15, TVOS 13 Public Betas

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 13 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, aktualizace OTA a iPados 13 Beta 1 pro iPhone i iPad

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.