Search for:
Apeman Dash Cam C450 zaznamenává cokoli v 1080p, udržuje váš pohon bez rizika i zabezpečený, jen 28 $ dnes

Amazon v současné době poskytuje vysoce hodnocenou Apeman C450 1080p Dash Cam za snížené náklady pouhých 28,79 USD. Tato konkrétní videokamera obsahuje řadu funkcí a v současné době se nachází s mnohem více než 450 recenzemi, z nichž 71% ji hodnotí jako 5/5.

Více a mnohem více majitelů automobilů se rozhodne přivést do svých každodenních zážitků z jízdy Dash Cams. Do jisté míry je to kvůli pravdě, že se mnoho lidí necítí příliš pohodlně v konkrétních podmínkách a chce mít přidanou bezpečnost. Jiní však chtějí zaručit, že jsou zabezpečeni, jak je to možné, proti jakémukoli typu strašných šoférů dostupných na silnici. Tato videokamera určitě přidává konkrétní úroveň bezpečnosti a zabezpečení těm, kteří chtějí, aby bylo možné zaznamenat.

Pokud využijete šanci investovat do tohoto produktu a také ušetřit těžce vydělané dolary, budete mít prospěch z dodržování funkcí a funkčnosti:

Cenově dostupný řidičský rekordér, který dokonale zapadá do vnitřní atmosféry vozidla

Videokamera, která je kompaktní velikosti, snadno instalovatelná, a také služba, která byla vyvinuta tak, aby nebránila řízení

3palcová velká LCD obrazovka na zadní straně videokamery vyvinuté pro prohlížení nahrávek

Nahrávání bezproblémové smyčky, které vytváří videoklipy a okamžitě přepíše nejstarší odemčený soubor

Výkon WDR pro vyvážení silného světla v den a v noci

Nouzové nahrávání G-senzorů k okamžitě zaznamenává nepředvídané události

Úplné rozlišení 1080p plného HD při 30-snímcích za sekundu

Vynikající teplý rozptyl, který zahrnuje 24 teplých vypouštěcích otvorů vyvinutých pro prodloužení životnosti produktu

Schopnost prodloužit interiérovou schopnost produktu pomocí karty SDHC třídy 10

Jak můžete vidět z výše uvedeného seznamu funkcí, je to určitě skvělá nabídka toho, co je opravdu neuvěřitelně výkonná a vysoce hodnocená videokamera dashboard od důvěryhodného producenta v této konkrétní doméně. Je ideální smysl udeřit, zatímco železo je horké, a také to přinést do vašeho života nejlépe nyní, zatímco náklady jsou diskontovány. Nezapomeňte si všimnout níže uvedeného marketingového kódu, abyste získali maximální možnou diskontní sazbu.

KOUPIT: Apeman Dashboard Video Camera s 3,0 palcovou LED obrazovkou a 1080p od Amazonu: 28,79 $ pomocí kódu QoiUnJLR | Původní cena: 40 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12.2 konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Stáhnout: iOS 12.3 Beta 1 odkazy na IPSW, aktualizace OTA

iOS 12 / 12.1.2 iPhone XS Max Aktualizace útěku z vězení nabízená vedoucím vývojáře UNC0ver Lead Developer

Stav útěku z vězení iOS 12.2: Zde je to, co požadujete vědět

Útěk z vězení iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 Beta 3 s UNC0ver a také nastavit Cydia, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Jak snížit iOS 12.2 na iOS 12.1.4 na iPhone nebo iPad

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Vodafone Wise X9 Tapety (1080p) | Stáhnout

Vodafone Wise X9 rozhodně není prominentní telefon. Samotný Vodafone není spíše prominentní jako značka na trhu smartphonů. Podnik nabízí pouze moudré X9 v České republice, Velké Británii, Maďarsku a na Novém Zélandu. Zatímco samotný telefon není docela populární, tapety Stock Stock Vodafone Wise X9 by mohly. Gadget lodě s 21 tapetami na zásoby, z nichž většina je docela pěkná. Pokud máte zájem, stáhněte si tapety Vodafone Wise X9 zdola.

Vodafone Wise X9 Stock Tapety

V balíčku Vodafone Wise X9 je celkově 21 tapet zásob. Tapety mají rozlišení 1080 pixelů o 2160 pixelů, což je přesně stejný poměr prvků jako displej zařízení.

Níže jsme nahráli komprimované JPEG, abychom se ujistili, že můžete vidět tapety a také si vybrat, zda je chcete. Nahráli jsme pouze patnáct z dvaceti tapet, ale mělo by to být dostatečné, aby vám poskytly nápad. Pokud chcete všechny tapety, můžete si stáhnout plné tapety PNG PNG v jednom zip dat z níže uvedeného odkazu ke stažení. Extrahujte stažený zip a získejte všechny tapety Vodafone Wise X9.

Vodafone Wise X9 tapeta

Vodafone Wise X9 tapeta

Inteligentní tapeta x9

Vodafone Wise X9 tapeta

Vodafone Wise X9 tapeta

Stáhnout odkazy
Vodafone-Smart-X9-Stock-Wallpapers.zip

Stáhněte si také: Vodafone Wise Ultra 6 Stock Tapety

Vodafone Wise X9

Vodafone Wise X9 je telefon s rozpočtem maskovaný jako něco mnohem dražšího. Zabalí se do některých specifikací na základní úrovni uvnitř, i když to nevypadá jako vstupní úroveň na vnější straně. Gadget je nabízen pouze v černé barvě za počáteční náklady na přibližně 6990 GBP.

Design

Většina věcí na tomto smartphonu je v tomto rozsahu nákladů spíše typická. Tam, kde by měl být, je skener otisků prstů, modul fotoaparátu ve stylu duální kamery, který je technicky stále modulem s jednou kamerou. Navzdory stylu zaoblené Svelte, i když je to stále telefon s rozpočtem. Telefon je vyroben z plastu, který byl poskytnut reflexní povrch, aby vypadal jako sklo.

Jedinou věcí, která v těchto dnech není typická, je telefon bez zářezu. I když nejsem fanoušek zářezů obrazovky, jejich nepřítomnost jen způsobuje, že telefony vypadají v těchto dnech datované. Pokud přední část není zcela obrazovka s velmi malými nebo žádnými rámečky. Obrazovka je každopádně zabezpečena Glass Dragontail Glass. Když už mluvíme o datu, je nahoře 3,5 mm konektoru pro sluchátka.

Překvapivě je na dně také typ C USB typu C také s jediným reproduktorovým grilem. Za normálních okolností telefony za tyto náklady nebo dokonce ty, které jsou v sekci rozpočtového plánu vyšší, se dodávají s typem USB C.

Vodafone Wise X9 SPECIS

Jedná se o jeden smartphone SIM a také přijímá Nano-SIM s podporou 4G i VoLTE. Úložiště lze rozšiřovat díky oddanému slotu pro kartu microSD. Obrazovka na přední straně je 5,7palcová Full HD+ IPS LCD kapacitní dotyková obrazovka s rozlišením 1080 pixelů o 2160 pixelů. Poměr prvků je proto 18: 9 s hustotou pixelu na palec 427. Silné rámy nahoře i spodní vedou k poměru obrazovky k tělu přibližně přibližně 78,2%, přibližně.

Pod obrazovkou sedí základní úroveň Qualcomm SDM450 Snapdragon 450, což je procesor Octa-Core s jádry Cortex-A53, který je umístěn na 1,8 GHz. Je spárován s GPU Adreno 506. Existuje pouze jedna varianta gadgetu z hlediska RAM a skladování. Získáte 3 GB RAM a 32 GB úložiště. K rozšiřování úložiště můžete využít karty microSD až 256 GB.

Baterie je slušná 3100 mAh, která je samozřejmě nevyjímatelná, a také nepodporuje žádný typ rychlého nabíjení.

Software

Gadget se dodává s Android 8.1 Oreo z krabice.

Fotoaparát

Modul fotoaparátu na zadní straně se skládá ze zadní kamery 16MP s podporou automatického zaostřování a senzoru hloubky 5 MP, který je v podstatě snímač kamery nasazený do hloubky smysluplné hloubky. Technicky se tedy nepočítá jako kamera. Na přední straně získáte slušnou 8MP kameru. O těchto kamerách není mnoho hardwarových detailů, ale nemůžete očekávat, že budou v této ceně extrémně skvělé. V nejlepším případě budou moci dokončit úkol, tj. Pořizovat použitelné fotografie.

Další stahování

Tapety na zásoby vivo S1

Meizu 16x a tapety Meizu X8

Tapety Samsung Galaxy A40

Vodafone Wise Mini 7 Tapety